به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیر خیریه آبشار عاطفه ها در استان اصفهان گفت: با کمک خیران این بنیاد بین المللی، ۷۰۰ دستگاه بخاری به ارزش ۲۰ میلیارد ریال به نیارمندان اصفهان اهدا شد. اعظم صاحبان اظهار کرد: باتوجه به آغاز فصل سرد سال و تحقیقات میدانی صورت گرفته، وسایل مورد نیاز خانواده های تحت […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیر خیریه آبشار عاطفه ها در استان اصفهان گفت: با کمک خیران این بنیاد بین المللی، ۷۰۰ دستگاه بخاری به ارزش ۲۰ میلیارد ریال به نیارمندان اصفهان اهدا شد.

اعظم صاحبان اظهار کرد: باتوجه به آغاز فصل سرد سال و تحقیقات میدانی صورت گرفته، وسایل مورد نیاز خانواده های تحت پوشش بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها در اصفهان مورد بررسی قرار گرفت که متوجه شدیم تعدادی از خانواده ها در کل استان اصفهان وسایل گرمایشی لازم را ندارند.

وی افزود: طی صحبت ها و جلسات برگزار شده با مدیران شعب استان با خیرین تماس گرفته و موضوع با آنها در میان گذاشته شد.

مدیر خیریه آبشار عاطفه ها در استان اصفهان بیان کرد: خیران محترم همچون همیشه با روی باز از این کار خیر استقبال کردند و صدقات و خیرات خود را در امانت ما گذاشتند.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها بیش از ۷۰۰ دستگاه بخاری تهیه و به کل شعبات استان ارسال کرد، گفت: همچنین این بنیاد یک خرید تجمیعی در استان اصفهان داشته است.

صاحبان تاکید کرد: ارزش ریالی این رزمایش حدود ۲۰ میلیارد تومان بوده است و امیدواریم دست خانواده های کم برخوردار را در این هوای سرد بگیریم.