به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف بیش از ۲ تُن گردوی خارجی قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد از انباری در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حسین بساطی بیان کرد: ماموران  کلانتری ۲۵  فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان  در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف بیش از ۲ تُن گردوی خارجی قاچاق به ارزش ۱۲ میلیارد از انباری در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی بیان کرد: ماموران  کلانتری ۲۵  فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان  در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز و در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری گرودی قاچاق در یکی از انبارهای حوزه استحفاظی این کلانتری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود : ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع انبار مذکور را مورد بازرسی قرار داده و در نتیجه این عملیات ۲ تُن و ۴۰ کیلو گرم گردوی خارجی که فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی بوده و به صورت قاچاق تهیه شده بودند را کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اشاره به اینکه ارزش کالای مکشوفه  برابر اعلام کارشناسان مربوطه ۱۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال برآورد شده است تصریح کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شد.

این مقام انتظامی در پایان  با اشاره به اینکه مبارزه با قاچاق و احتکار کالا در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت های غیر قانونی ، مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت های  ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند تا برخورد قانونی با متخلفان صورت گیرد .