به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، کیفیت هوای اصفهان امروز بیست و سوم مهرماه با میانگین ۹۸ در شرایط سالم و قابل قبول ثبت شده است. وضعیت کیفی هوای اصفهان در  خیابان ۲۵ آبان با ۸۷، پارک زمزم با ۷۹، دانشگاه صنعتی با ۹۴، خیابان رودکی با ۸۱، رهنان با ۹۹، سپاهان‌شهر با ۷۳، فرشادی با […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، کیفیت هوای اصفهان امروز بیست و سوم مهرماه با میانگین ۹۸ در شرایط سالم و قابل قبول ثبت شده است.

وضعیت کیفی هوای اصفهان در  خیابان ۲۵ آبان با ۸۷، پارک زمزم با ۷۹، دانشگاه صنعتی با ۹۴، خیابان رودکی با ۸۱، رهنان با ۹۹، سپاهان‌شهر با ۷۳، فرشادی با ۷۲، فیض با ۷۴، بولوار کاوه با ۸۶، میرزا طاهر با ۹۶ قابل قبول است.

همچنین کیفیت هوا در خیابان احمدآباد با ۱۲۱، میدان انقلاب با ۱۰۷، بزرگراه خرازی با ۱۰۵ و کردآباد با ۱۴۸ وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و در زینبیه با ۱۵۵ AQI قرمز و ناسالم برای عموم شهروندان گزارش شده است.

امروز شاخص هوا در سجزی با ۶۴، شاهین شهر با ۶۳ AQI در وضعیت قابل قبول و در قهجاورستان با ۱۲۵ ناسالم برای گروه‌های حساس ثبت شد.

در حال حاضر ایستگاه سنجش آلودگی هوای شهرهای مجاور اصفهان از جمله مبارکه، خمینی شهر، زرین‌شهر، نجف آباد، منطقه صنعتی دولت آباد و کاشان قطع است.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ خطرناک است.