به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کفت: ۴ جوان شرور که با سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و ایجاد دعوای خیابانی کرده و باعث رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند. سرهنگ مسعود طُریفی بیان کرد: در پی وقوع دعوای خیابانی […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کفت: ۴ جوان شرور که با سلاح سرد اقدام به قدرت نمایی و ایجاد دعوای خیابانی کرده و باعث رعب و وحشت در بین شهروندان شده بودند کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شدند.

سرهنگ مسعود طُریفی بیان کرد: در پی وقوع دعوای خیابانی و قدرت نمایی با سلاح سرد توسط ۴ جوان شرور که موجب رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفته و در کمترین زمان هویت اصلی متهمان بدست آمد.

وی افزود: با تحقیقات گسترده و رصد هوشمندانه صورت گرفته نهایتاً در کمتر از ۲۴ ساعت خودروی متهمان در یکی از بزرگراه های شهر اصفهان متوقف و هر ۴ فرد شرور دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس اصفهان در خاتمه خاطر نشان کرد: افراد شرور و اراذل و اوباش مطمئن باشند که هیچ نقطه ای در استان اصفهان برای آنها امن نخواهد بود و بدانند که اگر امنیت و آرامش جامعه را برهم بزنند در کمترین زمان ممکن با برخورد سخت و تند پلیس مواجه خواهند شد.