به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،همزمان با هفته دولت، طرح های مخابراتی شهرستان اردستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار اصفهان افتتاح و کلنگ زنی شد. معاون ارتباطات سیار مخابرات اصفهان در این مراسم که با حضور فرماندار اردستان و معاونین وی، بخشداران، مسئولین ادارات و رئیس اداره مخابرات این شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،همزمان با هفته دولت، طرح های مخابراتی شهرستان اردستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار اصفهان افتتاح و کلنگ زنی شد.

معاون ارتباطات سیار مخابرات اصفهان در این مراسم که با حضور فرماندار اردستان و معاونین وی، بخشداران، مسئولین ادارات و رئیس اداره مخابرات این شهرستان برگزار شد؛ ضمن تبریک هفته دولت در تشریح طرح های به بهره برداری رسیده گفت: امروز چهار طرح مخابراتی شامل ارتقای تکنولوژی سایت روستای ظفرقند، اجرای شبکه FTTH شهرک صنعتی زواره، فیبرنوری روستای سرابه به ونین و همچنین مرکز مخابراتی ونین افتتاح شد.

مهران قدوسی افزود: همچنین عملیات اجرایی دو طرح نصب BTS موبایل در روستای کسوج و اجرای شبکه فیبرنوری مرکز مخابرات حسین آباد با اعتباری بالغ بر ۱۱۰ میلیارد ریال کلنگ زنی و آغاز گردید که با اجرای این پروژه ها شاهد افزایش چشمگیری در سرعت اینترنت تلفن همراه مشترکین روستاهای ظفرقند و کسوج و همچنین جاده ترانزیتی اردستان به نایین خواهیم بود.

وی ادامه داد: سایت ظفرقند جزء اولین سایت های روستایی استان می باشد که به تکنولوژی LTE مجهز گردیده است.

حمیدرضا ترکیان رئیس اداره مخابرات شهرستان اردستان نیز در این جلسه ضمن تشریح جزییات پروژه های مذکور، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سطح شهرستان طی چند سال اخیر و همچنین آخرین وضعیت ارتباطی اردستان ارائه نمود.

همچنین در این جلسه امیررضا نقش معاون استاندار از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت مخابرات در سطح شهرستان اردستان تقدیر و تشکر نمود.