به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس صادر کرد.   tدراسیون فوتبال اعلام کرد: بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس از سری رقابت‌های جام حذفی ۳ اسفند برگزار شد و باشگاه سپاهان به دلیل سوء رفتار تیمی (ناشی از اخذ ۶ اخطار) و […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس صادر کرد.

 

tدراسیون فوتبال اعلام کرد: بازی دو تیم سپاهان و پرسپولیس از سری رقابت‌های جام حذفی ۳ اسفند برگزار شد و باشگاه سپاهان به دلیل سوء رفتار تیمی (ناشی از اخذ ۶ اخطار) و پرتاب اشیا و چندین مورد مواد محترقه از سوی تماشاگران منتسب و ورود دو نفر از آنها به زمین مسابقه به ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین محمد کریمی و یاسین سلمانی، بازیکنان تیم سپاهان به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه هر کدام ۲ جلسه محرومیت از همراهی تیم که یک جلسه آن به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود و هر کدام ۲ میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

فرشاد احمدزاده، بازیکن تیم سپاهان به دلیل رفتار غیرورزشی به پرداخت مبلغ ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باشگاه پرسپولیس به دلیل پرتاب اشیا و یک مورد مواد محترقه به زمین مسابقه از سوی تماشاگران منتسب به پرداخت مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

در خصوص تخلف انتسابی محمد دانشگر مبنی بر رفتار غیرورزشی نیز با توجه به دفاعیات موجه و موثر باشگاه سپاهان و عدم احراز تخلف حکم بر برائت وی صادر می شود.

بازی دو تیم فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان از هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ۱۸ بهمن ماه در ورزشگاه فولاد برگزار شد و تیم فولاد خوزستان به دلیل نقض اصول کلی رفتار از طریق ورود تماشاگران بدون مجوز به ورزشگاه و پرتاب اشیاء و مواد محترقه به داخل زمین از سوی تماشاگران منتسب به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد.