به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری زنی مواد فروش و کشف ۱۲۳ بسته هروئین در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد. سرهنگ  حسین بساطی بیان داشت: با انجام افدامات تخصصی توسط ماموران انتظامی این فرماندهی مشخص شد زنی ۶۷ ساله در یکی از محلات سطح حوزه استحفاظی شهرستان […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شناسایی و دستگیری زنی مواد فروش و کشف ۱۲۳ بسته هروئین در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ  حسین بساطی بیان داشت: با انجام افدامات تخصصی توسط ماموران انتظامی این فرماندهی مشخص شد زنی ۶۷ ساله در یکی از محلات سطح حوزه استحفاظی شهرستان اقدام به خرید و فروش مواد مخدر می کند که  بررسی موضوع جهت شناسایی محل اختفاء این فرد در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در این راستا مأموران پلیس پس از شناسایی محل حضور این شخص به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی ضربتی موفق شدند وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه او تعداد ۱۲۳ بسته هروئین آماده فروش را کشف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان با اشاره به اینکه فرد دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد از شهروندان درخواست کرد هرگونه اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را از طریق تماس با مرکز فوریت های۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.