به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،رئیس اداره پشتیبانی و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، از توزیع بیش از ۳ میلیون جلد کتاب درسی در مدارس استان اصفهان خبر داد. ، مهدی منتجب با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار جلد کتاب درسی وارد انبارهای استان شده است، اظهار کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،رئیس اداره پشتیبانی و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، از توزیع بیش از ۳ میلیون جلد کتاب درسی در مدارس استان اصفهان خبر داد.

، مهدی منتجب با بیان اینکه تاکنون بیش از ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار جلد کتاب درسی وارد انبارهای استان شده است، اظهار کرد: از این تعداد، حدود ۳ میلیون جلد در نواحی و مناطق ۴۱ گانه استان اصفهان توزیع شده است.

وی با اشاره به آغاز ثبت‌نام برای کتب درسی از ۵ اردیبهشت ماه، گفت: این روند تا ۳۱ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و انتظار داریم مدیران مدارس ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه را به صورت گروهی انجام دهند و تا حد امکان از ثبت کتب به صورت انفرادی پرهیز شود.

رئیس اداره پشتیبانی و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود حدود یک میلیون دانش‌آموز برای سال تحصیلی پیش‌رو ثبت‌نام کتاب داشته باشند، خاطرنشان کرد: “از این تعداد، حدود ۷۵ درصد دانش‌آموز میان‌پایه و ۲۵ درصد دانش‌آموز پایه‌های ورودی هستند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۶۰ درصد از دانش‌آموزان میان‌پایه استان اصفهان ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند، تصریح کرد: ثبت‌نام سایر دانش‌آموزان باید در دستور کار نواحی و مناطق استان قرار گیرد.

منتجب با بیان اینکه مناطق دارای کمترین میزان ثبت‌نام و همچنین دارای بیشترین ثبت‌نام به صورت مستمر رصد می‌شوند، گفت: “هدف از این رصد، جلوگیری از بروز هرگونه چالش در خصوص ثبت‌نام است.

رئیس اداره پشتیبانی و رفاه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در پایان، از تشکیل کارگروه کتب درسی با حضور معاون پشتیبانی در نواحی و مناطق استان خبر داد و گفت: در این کارگروه، تصمیم‌گیری‌های متناسب با تکمیل ثبت‌نام در مناطق سراسر استان صورت خواهد گرفت و از برترین مناطق استان در این زمینه تقدیر خواهد شد.