به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان در پیامی از حضور حماسی مردم استان اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر کرد. در این پیام آمده است: مردم غیور و شهید پرور استان اصفهان در چهل و پنجمین سالگرد طلوع فجر انقلاب اسلامی و در جشن بزرگ ملی و ابتدای فرا […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، ، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اصفهان در پیامی از حضور حماسی مردم استان اصفهان در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر کرد.

در این پیام آمده است: مردم غیور و شهید پرور استان اصفهان در چهل و پنجمین سالگرد طلوع فجر انقلاب اسلامی و در جشن بزرگ ملی و ابتدای فرا رسیدن ماه شعبان المعظم، که رحمت و رضوان الهی در آن فراگیر است، جلوه‌های درخشانی از عنایات حق را متجلی و عزم راسخ همراه با بصیرت و وفاداری انقلابی خود را به نمایش گذاشت.

حضور گسترده آحاد مختلف مردم اعم از زن و مرد، پیر و جوان و در صفوفی فشرده همراه با گام‌هایی استوار در سراسر استان اصفهان و در تمامی شهرها و اغلب روستاها، صحنه‌های شوق انگیز و وصف ناشدنی را رقم زد ونشان داد این ملت، مصمم و با صلابت تا رسیدن به اهداف متعالی امام خود و رسیدن به آرمان‌های والا و افق‌های روشن انقلاب، در دامنه‌ها متوقف نشده و در صدد فتح قله‌های عزت و شرافت و اقتدار و زمینه ساز ظهور نورحق و طلوع فجر ولایت موعود است.

بی‌تردید بخاطر داشتن چنین مردمی قدرشناس و فداکار که به فرموده امام راحل از امت صدر اسلام نیز والاتر و بزرگوارتر هستند پیشانی شکر بر آستان ربوبی قرارداده و شاکر این نعمت‌ بزرگ هستیم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان قدردان و شکرگزار بصیرت، هوشمندی و لحظه‌شناسی مردم عزیز اصفهان در خلق حماسه باشکوه و ماندگار ۲۲بهمن ۱۴۰۲ بوده که با حضور عظیم و پرشور، پایداری و استواری خویش را در پایبندی به نظام اسلامی و استمرار این مسیر نورانی به رخ جهانیان کشیدند.