به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیر مخابرات منطقه اصفهان، در اولین روز کاری سال ۱۴۰۲ به همراه تنی چند از معاونین و مدیران ستادی این مجموعه، از چند معاونت و مرکز مخابراتی بازدید کرد. اسماعیل قربانی با حضور در معاونت های سیار، شبکه و تجاری، مدیریت مخابرات مرکز استان، مراکز حضرت ولی عصر (عج) و […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیر مخابرات منطقه اصفهان، در اولین روز کاری سال ۱۴۰۲ به همراه تنی چند از معاونین و مدیران ستادی این مجموعه، از چند معاونت و مرکز مخابراتی بازدید کرد.

اسماعیل قربانی با حضور در معاونت های سیار، شبکه و تجاری، مدیریت مخابرات مرکز استان، مراکز حضرت ولی عصر (عج) و شهید رجایی و مراکز پاسخگویی ۲۰۲۰ و ۱۱۸ این مجموعه، ضمن تبریک سال جدید و دیدار با همکاران، از نزدیک در جریان روند اجرایی امور فنی و اداری قرار گرفت.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به سال «مهار تورم، رشد تولید»، بر اهتمام مخابرات در جهت توسعه زیرساختهای شبکه ارتباطی ثابت و سیار و ارائه سرویس های باند پهن در راستای تحقق شعار سال تاکید کرد.

گفتنی است در این بازدید، محمد هیبتیان معاون شبکه، مهران قدوسی معاون ارتباطات سیار، احمد شاه میرزائی معاون تجاری و امور مشتریان، رضا سعادت معاون مالی و پشتیبانی، رامین خمسه مدیر مخابرات مرکز استان، محسن خردمند مدیر اداری و مالی و محمد جواد برمکی رئیس اداره روابط عمومی، مدیر مخابرات استان را همراهی می کردند.