به گزارش پیداگرنیوز، معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: احکام کارگزینی تعدادی از پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران آبفای استان اصفهان که مراحل گزینش را گذرانده بودند در ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صادر شد. مجتبی قبادیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ابلاغ بخشنامه مشترک سازمان اداری و استخدامی […]

به گزارش پیداگرنیوز، معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: احکام کارگزینی تعدادی از پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران آبفای استان اصفهان که مراحل گزینش را گذرانده بودند در ابتدای اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ صادر شد.

مجتبی قبادیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ابلاغ بخشنامه مشترک سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، موضوع “دستورالعمل نحوه اجرای بند (د) تبصره (۲۰) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور” موضوع تبدیل وضعیت استخدامی مشمولان ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران از سال گذشته در آبفای استان اصفهان در دستور کار قرار گرفت .

وی افزود: از میان ۳۷۶ پرونده ایثارگری که برای کارکنان غیر رسمی مشمول این قانون تشکیل شد در نهایت ۶۴ پرونده  در قالب نیروهای  شرکتی، حجمی  و طرحی مورد تایید شرکت مهندسی آبفای کشور قرار گرفت که احکام کارگزینی تعدادی از آن ها پس از طی مراحل گزینش از ابتدای اردیبهشت سال۱۴۰۱ صادر شد.

قبادیان به ضوابط ابلاغی در خصوص  تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: این قانون شامل کارکنان ایثارگری می شد که به طور تمام وقت در امور جاری  و وظایف اصلی فعالیت می‌نمایند.

معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان افزود: پس از تایید پرونده های کارکنان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران توسط شرکت مهندسی آبفای کشور، مدارک این کارکنان به منظور تایید و احراز  صلاحیت فرد  به مرکز هسته گزینش آبفای کشور ارسال شد و پس از دریافت رای هسته گزینش حکم کارگزینی استخدامی ایثارگران آبفای استان اصفهان صادر شد.

وی در ادامه با بیان این که  سیاست‌های کلی نظام در امور ترویج و تحکیم فرهنگ ایثار، جهاد، تکریم و پاسداری از حق ایثارگران است اظهار کرد: از کارکنانی که مشمول قانون تبدیل وضعیت ایثارگری قرار گرفتند انتظار می رود همچنان با تلاش و کوشش خود برای ارائه خدمات به صورت جهادی، در جهت ترویج فرهنگ ایثار و جهاد پیشگام باشند.

معاون منابع انسانی و تحقیقات آبفای استان اصفهان گفت: صدور احکام کارگزینی پذیرفته شدگان تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران مشمول این بخشنامه، حاصل  چندین ماه تلاش شبانه روزی کارکنان معاونت منابع انسانی و تحقیقات، دفتر گزینش، حراست و نیز حمایت مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره آبفای استان اصفهان بوده است.