به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی گشت های ضربت این پلیس به منظور برخورد با خودروهای پرخطر و حادثه ساز در محدوده ۳۰ کیلومتری شهر های استان خبر داد. سرهنگ علی مولوی بیان کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه بیشتر حوادث جاده […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی گشت های ضربت این پلیس به منظور برخورد با خودروهای پرخطر و حادثه ساز در محدوده ۳۰ کیلومتری شهر های استان خبر داد.

سرهنگ علی مولوی بیان کرد: بر اساس تجزیه و تحلیل صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس راه بیشتر حوادث جاده ای استان در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می دهند که این امر نشان رانندگان برای اینکه زو دتر به مقصد برسند مرتکب تخلفات حادثه سازی نظیر سرعت و سبقت غیر مجاز و حرکات مارپیچ و .. می کنند.

وی افزود: به منظور کنترل و برخورد با رانندگان پرخطر و حادثه ساز گشت های ضربت پلیس راه استان اصفهان از امروز  در محدوده ۳۰ کیلومتری شهرها و ورودی های استان اصفهان راه اندازی و فعالیت خود را آغاز کردند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: گشت های مذکور به صورت نامحسوس به گشت زنی پرداخته و  رانندگان پرخطری که مرتکب تخلفات حادثه ساز و سرعت های بحرانی شوند را شناسایی و متوقف می کنند.

سرهنگ مولوی با بیان اینکه خودروهای متخلف از ۳ روز تا یک ماه توقیف خواهند شد خاطر نشان کرد : حفظ جان مردم در حوزه ترافیکی و رانندگی در محورهای برون شهری استان اصفهان ، خط قرمز نیروهای گشت ضربت پلیس راه استان است  و این گشت ها بدون اغماض و گذشت با رانندگان خطر آفرین برخورد خواهند کرد .