سامانه ۱۵۲۲ برای خدمت رسانی به مشترکین روستایی در اصفهان - پیداگر نیوز | پیداگر نیوز
سامانه ۱۵۲۲ برای خدمت رسانی به مشترکین روستایی در اصفهان
شناسه خبر : 12288 | تاریخ انتشار : ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱ | 6362 بازدید

به گزارش پیداگر نیوز، مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان از دسترسی تمام مشترکین روستایی آبفا اصفهان به سامانه ۱۵۲۲ برای دریافت خدمات ۲۳ گانه خبر داد.

هاشم امینی بیان کرد: از ابتدای شهریور ماه سال جاری تمام ۲۳۴ هزار مشترک ساکن در روستاهای تحت پوشش می توانند با گرفتن شماره تلفن چهار رقمی ۱۵۲۲ نسبت به درخواست و دریافت خدمات ۲۳ گانه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اقدام کنند.

وی افزود: با اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی از ابتدای سال جاری، موضوع ارائه خدمات مشابه و یکسان به مشترکین ساکن در شهرها و روستاهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفت که حاصل آن جایگزین کردن سامانه خدمات غیرحضوری ۱۵۲۲ به جای سامانه قبلی ۱۵۲۳ است.

مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: روستاییان تحت پوشش این شرکت از این پس می توانند خدماتی همچون درخواست انشعاب، صدور و پرداخت صورت حساب، تفکیک واحد، تغییر مشخصات، تغییر کاربری و درخواست تعویض کنتور را به صورت غیرحضوری از طریق سامانه ۱۵۲۲ دریافت کنند.

وی افزود: با توجه به حذف قبوض کاغذی آب بها و ارسال پیامکی صورت حساب، مشترکین ساکن در روستاها باید در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه ۱۵۲۲ اقدام کنند.

این مقام مسئول گفت: کسانی که هنوز شماره تلفن همراه خود را در بانک اطلاعات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ثبت نکرده اند می توانند با استفاده از یکی از روش های چهارگانه تماس با سامانه ۱۵۲۲ و استفاده از کلید شماره ۹، مراجعه به پرتال آبفای استان اصفهان به نشانی  www.abfaesfahan.ir و انتخاب گزینه درخواست ثبت شماره تلفن همراه، نصب کارافزار (اپلیکیشن) همراه آبفای اصفهان و استفاده از کد دستوری  #۱۵۱۵۲۲*۶۶۵۵* نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام کنند.

برچسب ها
ثبت دیدگاه

گالری تصاویر مشابه
۰۳ آبان ۱۳۹۹ 186337 بازدید