به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که با ارائه حواله های جعلی خودرو مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد شناسایی و دستگیر شد. سردار حمید علینقیان پور بیان داشت: در پی مراجعه تعدادی  از شهروندان به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که با ارائه حواله های جعلی خودرو مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده بود توسط پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد شناسایی و دستگیر شد.

سردار حمید علینقیان پور بیان داشت: در پی مراجعه تعدادی  از شهروندان به پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد و اعلام شکایت مبنی بر این که فردی با وعده فروش خودرو از آن ها کلاهبرداری کرده،بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد متهم در پوشش فردی با نفوذ در یکی از شرکت های خودرو سازی با ترفند فروش خودرو بدون قرعه کشی شهروندان را فریب داده و بادریافت وجه خودرو در قبال ارائه حواله های جعلی مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال از آن ها کلاهبرداری و متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که تاکنون ۳۰ شاکی در این رابطه به پلیس مراجعه و طرح شکایت کرده اند گفت: با تلاش و اقدامات شبانه روزی مأموران متهم شناسایی و در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش دستگیر که پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی و سپس با قرار مناسب روانه زندان شد.