به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۲۷۰ گرم مواد مخدر بلعیده شده توسط یک قاچاقچی مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد. سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ و با انجام اقدامات تخصصی مشخص شد محموله ای […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از کشف ۲۷۰ گرم مواد مخدر بلعیده شده توسط یک قاچاقچی مواد افیونی در عملیات مأموران انتظامی این فرماندهی خبرداد.

سرهنگ حسین بساطی بیان داشت: در راستای طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ و با انجام اقدامات تخصصی مشخص شد محموله ای از مواد افیونی توسط شخصی در یکی از پایانه های مسافر بری شهرستان در حال جابه جایی است که بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: در این راستا مأموران انتظامی در کلانتری ۳۴ ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات میدانی موفق شدند متهم را در محل پایانه شناسایی و در عملیاتی هماهنگ وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان تصریح کرد: مأموران پلیس در بررسی های دقیق انجام شده مقدار ۲۷۰ گرم حشیش در قالب ۲۷ بسته که توسط متهم به روش  بلعیدن در حال انتقال آن بود را کشف که برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.