به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با صدور پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت. علیرضا قاری‌قرآن طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت. متن پیام به این شرح است: “بسم الله الرحمن الرحیم” […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با صدور پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و چهل و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

علیرضا قاری‌قرآن طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

۱۲ بهمن یادآور رجعت مردی از تبار ابراهیم به آغوش گرم میهن است، مردی که ورود و عروجش بزرگ‌ترین استقبال و مشایعت عالم را رقم زد و نگاه و کلام نافذش پشت دشمنان قسم خورده‌ی ایران و اسلام را به لرزه در آورد، یاد و خاطره این راهبر بزرگ همواره در تاریخ و بر سینه‌های مردم آزاده‌ی جهان به جای خواهد ماند.

دهه فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‌ای زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‌انداز کرد.

این ایام پربرکت و فرخنده، فرصتی است بس مغتنم که بدانیم مرهون شهدای گرانقدری هستیم که درخت تناور این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است و شایسته است با همت همگانی مسیر پیشرفت کشور را هموار و درخت تناور انقلاب را پربارتر کنیم.

اینجانب فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب (حفظکم الله) و همه فجر آفرینان و مردم مومن و انقلابی به ویژه خانواده بزرگ راه و شهرسازی تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت، اقتدار و سربلندی روز افزون کشور عزیزمان را از خداوند متعال خواستارم.