به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از پلمب یک باشگاه بدنسازی زیرزمینی در اصفهان خبرداد. سرهنگ مسعود طریفی بیان داشت: در راستای طرح نظارت بر اماکن و صنوف و برخورد با واحد های صنفی متخلف، مأموران پلیس در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی و فعالیت غیرمجاز […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از پلمب یک باشگاه بدنسازی زیرزمینی در اصفهان خبرداد.

سرهنگ مسعود طریفی بیان داشت: در راستای طرح نظارت بر اماکن و صنوف و برخورد با واحد های صنفی متخلف، مأموران پلیس در سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی و فعالیت غیرمجاز یک باشگاه بدنسازی در شهر اصفهان مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به این واحد صنفی اعزام و با توجه به محرز شدن تخلفات صنفی و اقدامات غیر مجاز صورت گرفته در این باشگاه، حسب دستور قضائی نسبت به پلمب محل اقدام کردند.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به این که در این رابطه پرونده تشکیل و متصدی باشگاه برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت غیر قانونی در اماکن و واحد های صنفی مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.