به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،پایگاه های کمیته امداد استان اصفهان برای جمع آوری و تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند، میزبان نیکوکاران هستند. نبی اله اله دادی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با بیان اینکه هرساله رویداد ملی جشن عاطفه ها برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در روزهای ابتدایی سال تحصیلی […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز،پایگاه های کمیته امداد استان اصفهان برای جمع آوری و تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند، میزبان نیکوکاران هستند.

نبی اله اله دادی قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان، با بیان اینکه هرساله رویداد ملی جشن عاطفه ها برای حمایت از دانش آموزان نیازمند در روزهای ابتدایی سال تحصیلی برگزار می شود، اظهار داشت: امروز به رسم دیرینه، پایگاه های امداد در میادین اصلی شهر و سطح استان، همچنین ۳۱ شهریور در میعادگاه های نماز جمعه برای جمع آوری کمک های مردمی مستقر هستند.

نبی اله اله دادی با اشاره به اینکه برگزاری جشن عاطفه ها با هدف آشنایی آینده سازان کشور با سنت حسنه انفاق است، ادامه داد: مشارکت هم استانی های عزیز در مراجعه به این پایگاه ها و کمک به تامین مایحتاج تحصیلی نیازمندان در تقویت و انتقال فرهنگ احسان و ایثار به نسل جوان، به خصوص دانش آموزان موثر خواهد بود.

وی با تاکید براینکه برای تامین حداقل لوازم التحریر و هزینه های اولیه دانش آموزان تحت حمایت بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان نیاز است، افزود: از زمان اجرای این طرح تاکنون کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیراندیش با اعتباری بیش از ۶ میلیارد تومان جمع آوری و به دانش آموزان نیازمند اهدا شده است.

قائم مقام کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به سهولت دسترسی روش های مشارکت الکترونیکی در پویش جشن عاطفه ها، گفت: هم استانی های عزیز می توانند با شماره گیری کد #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* و یا با استفاده از شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ هدایای خود را برای شروع سال تحصیلی به دانش آموزان نیازمند برسانند.