به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: سارق چند قطعه طلاجات از یک واحد صنفی طلافروشی در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شد. سرهنگ صادق کاظمزاد بیان داشت: درپی وقوع یک فقره سرقت توسط خانمی از  یک طلافروشی در یکی از محلات سطح شهرستان، با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا گفت: سارق چند قطعه طلاجات از یک واحد صنفی طلافروشی در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی دستگیر شد.

سرهنگ صادق کاظمزاد بیان داشت: درپی وقوع یک فقره سرقت توسط خانمی از  یک طلافروشی در یکی از محلات سطح شهرستان، با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با انجام تحقیقات توسط ماموران پلیس مشخص شد سارق به یک واحد صنفی طلافروشی مراجعه کرده و به بهانه اینکه قصد خرید طلا را دارد و با ارائه درخواست های مختلف از متصدی آن واحد صنفی و برهم زدن تمرکز وی اقدام به سرقت چند قطعه طلا به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات تخصصی پلیسی موفق به شناسایی سارق شده و در نهایت در یک عملیات غافلگیرانه و منسجم متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ کاظمزاد تصریح کرد: متهم پس از نشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد، شهروندان ضمن رعایت توصیه های پلیس برای پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده هرگونه مواردی مشکوک، مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.