به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان جشنواره سی‌وپنجم گفت: ۸۳۵ نفر تا ۱۷ شهروی پایان فرصت اعلام‌شده در فراخوان این بخش نام نویسی کرده‌اند. صدیقه چگونیان، تعیین گروه‌بندی این افراد را براساس سن آن‌ها اعلام کرد گفت: در گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۲۷۶ دختر و ۲۱۱ پسر و […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان جشنواره سی‌وپنجم گفت: ۸۳۵ نفر تا ۱۷ شهروی پایان فرصت اعلام‌شده در فراخوان این بخش نام نویسی کرده‌اند.

صدیقه چگونیان، تعیین گروه‌بندی این افراد را براساس سن آن‌ها اعلام کرد گفت: در گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال، ۲۷۶ دختر و ۲۱۱ پسر و در گروه سنی ۱۲ تا ۱۶ سال، ۲۱۲ دختر و ۱۳۶ پسر ثبت‌نام کرده‌اند.

وی افزود: کارگاه‌های آموزشی در حوزه آشنایی با مبانی سینما برای این افراد برگزار خواهد شد که برای سهولت دسترسی این کودکان و نوجوانان، این دوره‌های آموزشی به صورت مجازی در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت و در ادامه، از محتوای کارگاه‌ها، ارزشیابی به عمل خواهد آمد.

مسئول کمیته داوران کودک و نوجوان جشنواره سی‌وپنجم گفت: داوران کودک و نوجوان در ایام برگزاری جشنواره با حضور در سالن‌هایی که برای آن‌ها مشخص خواهد شد، به تماشای فیلم‌های جشنواره می‌نشینند و سپس به این آثار رأی خواهند داد.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوان اصفهان با دبیری مجید زین‌العابدین و با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان از پانزدهم تا بیستم مهرماه سال جاری (۷ تا ۱۲ اکتبر ۲۰۲۳) در اصفهان برگزار می‌شود.