به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: در سال جاری تاکنون برای ۶ هزار و ۵۷۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان فرصت شغلی، فراهم شده است. احمد رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت: برای ایجاد ۶ هزار و ۲۸۶ فرصت شغلی، اعتباری بالغ بر ۷۰۰ […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان گفت: در سال جاری تاکنون برای ۶ هزار و ۵۷۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان فرصت شغلی، فراهم شده است.

احمد رضایی با اعلام این خبر اظهار داشت: برای ایجاد ۶ هزار و ۲۸۶ فرصت شغلی، اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد و ۸۳۹ میلیون تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.

وی با تاکید براینکه مراکز کاریابی در ایجاد اشتغال مددجویان با این نهاد همکاری دارند، ادامه داد: علاوه بر طرح های اشتغال که با مشاوره، آموزش و پرداخت تسهیلات اجرا شده است، در این مدت تعداد ۲۹۲ مددجو نیز که توانایی فعالیت در شرکت ها و بنگاه های اقتصادی را دارند با معرفی مراکز کاریابی مشغول به کار شده اند.

رضایی، آموزش مهارت را مسیر قابل اهمیتی برای اشتغال و پایداری آن مطرح کرد و افزود: امسال تاکنون ۱۹۵۸ نفر از خانوارهای تحت حمایت و نیازمندان ۵ دهک پایین درآمدی جامعه در دوره های آموزش مهارتی در زمینه های مختلف شرکت کرده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان اصفهان، همچنان با تاکید بر ارائه بسته های تشویقی به کارفرمایان در جذب نیروی کار از میان مددجویان، گفت: این طرح با استقبال کارفرمایان کارگاه های تولیدی، صنعتی، خدماتی و کشاورزی در سطح استان، روند رو به رشدی برای اشتغال خانوارهای تحت حمایت ایجاد کرده است.