به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از اجرا طرح ویژه و ضربتی مقابله با سارقان خُرد، سارقان قطعات خودرو، دوچرخه، جیب بُری و کش روزنی و مالخران به مدت ۷۲ ساعت توسط کارآگاهان این پلیس در سراسر استان خبر داد. سرهنگ حسین تُرکیان بیان داشت: در راستای رویکرد امنیت محله […]

به گزارش پایگاه خبری پیداگرنیوز، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از اجرا طرح ویژه و ضربتی مقابله با سارقان خُرد، سارقان قطعات خودرو، دوچرخه، جیب بُری و کش روزنی و مالخران به مدت ۷۲ ساعت توسط کارآگاهان این پلیس در سراسر استان خبر داد.

سرهنگ حسین تُرکیان بیان داشت: در راستای رویکرد امنیت محله محوری، طرح ویژه و ضربتی به منظور مقابله با مقابله سارقان خُرد، سارقان قطعات خودرو، دوچرخه، جیب بُری و کش روزنی به مدت ۷۲ ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان در سراسر این این استان به اجرا گذاشته شد که نتایج خوبی به همراه داشت.

وی افزود: در طرح با اقدامات علمی و تخصصی و هوشمندانه صورت گرفته تعداد ۱۰۲ سارق شناسایی و طی چندین عملیات جداگانه دستگیر شدند که در تحقیقات صورت گرفته از آنان ۹۳ فقره سرقت کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان همچنین از اجرای طرح مبارزه با مالخران و صنوفی که اقدام به خرید و فروش اموال مسروقه می کنند خبر داد و گفت: در این طرح نیز ۱۶ مالخر دستگیر و به همراه پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ تُرکیان با بیان اینکه تمامی متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند اظهار داشت: طرح های ویژه و ضربتی پلیس آگاهی براساس مطالبات و درخواست های مردمی طراحی و به مرحله اجرا در می آید و در این خصوص از شهروندان می خواهیم در صورت مشاهده هرگونه جرم و سرقت و یا هرگونه موارد و رفت و آمد مشکوک در و مجتمع مسکونی خود موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به ماموران پلیس اطلاع دهند.